Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 wygląd forum

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeSro Wrz 02, 2009 10:59 am

Matus chyba musisz zrobić trochę nowych tematów.
Umie ktoś robić Przyciski?
Przydało by się zmienić pasek z guzikami Home Calender itd
Mam nadzieję że to forum będzie częściej odwiedzane.
Mam też nadzieję że te 2 nożne jakoś się zmienia lub znikną bo ten napis Sponsored by rulezz nie pasuje.
Eh gdybym umiał to robić sam bym zrobił te przyciski w odpowiednim klimacie jak na MROCZNY ZAKON przystało
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeSob Wrz 05, 2009 9:17 pm

no gratuluje 1 przycisk zmieniony
nawet fajna czcionka w logo
Dziunia i Otoja to 1 osoba wiec zapytaj się który nick woli w logo
Do tego jest kobietą
Mogłoby się więcej osób wypowiadać na forum.
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeNie Wrz 06, 2009 9:08 pm

mowisz masz ;d
a tak na marginiesie to starajcie sie niestosowac az tak tej kursywej czcianki ;d po calym dniu jak wieczorem sie siada to niewidac gdzie kiknac ;d
a i shout-box powienien raczej byc na dole strony ;d
Powrót do góry Go down
Rusota

Rusota


Liczba postów : 7
Join date : 08/09/2009

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeSro Wrz 09, 2009 8:46 pm

a ja bym jednak logo inne zrobił ... z real postaciami Razz wiem ... dużo więcej pracy ... obróbki ... ale myślę że byłoby efektowniejsze.

nie żebym zawsze był na anty ... Wink po prostu trochę grafik porobiłem Razz i myślę że czcionkę trzeba ujednolicić. .... różne się źle komponują.
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeCzw Wrz 10, 2009 3:18 pm

Potrzebujemy Ludzi którzy znają się na robieniu grafik mam nadzieję że się ktoś z klanu zgłosi i zrobi coś dla naszego forum.
Rusota może ty się zajmiesz tym logo?
To jest nawet fajne gdyby nie te podpisy nad postaciami.
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 9:36 am

no dobra wiem ze logo jest malo mroczne ale co wam sie w nim nie podoba ;d
poszukam na dysku bo gdzie kiedys mial jakies mroczne art ktore mozna by bylo poddac obrobce ;d

wygląd forum Grim1.th
wygląd forum Grim3y.th
wygląd forum Winterdefiance3.th
wygląd forum Pentagramd.th
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 10:17 am

heh te pierwsze 3 obrazki mam ustawione w telefonie w motywie.
W zasadzie mi się nie podobają tylko podpisy (moim zdaniem są niepotrzebne) no i przydało by się ujednolicić czcionkę.
Te przyciski można by zrobić bardziej mroczne. Jak się nauczę je robić to może przygotuję coś.
Ale nie chcę być jedynym który będzie pracował nad tymi przyciskami zwłaszcza że jeszcze nie wiem jak się je robi Cool
Ali wydaje mi się że tobie to logo się podoba bo jest tam twój nick Razz
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 12:49 pm

nick nie ncik ogolnie jedno z fajnjszych wp z cabala
a co do przyciskow to gdybym widzial co i jak z checia bym ci pomogl ale w tych sprawach jestem gorzej niz zielony


ps podpisy niedzialja ;d
Powrót do góry Go down
Rusota

Rusota


Liczba postów : 7
Join date : 08/09/2009

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 7:44 pm

w sumie nie wszystko co zrobie mi się podoba ale w niedzielę ( bo chyba wtedy będę w domu) postaram się coś przygotować. Zobaczymy co powiecie Razz a że lubię mrok i mroczne klimaty ... Razz

PS. dlaczego nie widać podpisów ... nawet jeśli ustawiłem sobie w profilu?
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 10:54 pm

mrok udziela sie wszystkim w gildii wiesz jak robic to droga wolna

ps wlacznie w opcjach i tak nic niedaje
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 5:06 pm

eh szkoda że tylko nas troje udziela się na forum.
Przydałoby się zachęcić jakoś resztę do rejestracji i udzielania się. Nicki nad postaciami w logu mi nie pasują bo co jakiś czas będzie trzeba je zmieniać gdy tylko ktoś odejdzie albo dojdzie do rady.
Eh niestety ostatnio nie mam czasu na przygotowanie czegoś z wyglądu forum ale myślę że ten napis
Mroczny Zakon
Forum Dla Użytkowników Guildii Mroczny Zakon.

Jest niepotrzebny.
Można by umieścić w jego miejscu jakąś grafikę.
Poszukam czegoś w swoich zbiorach i internecie może się spodoba.
Jeden obrazek który mi się podoba wysłałem Matusowi mógłby go umieścić w miejsce ww napisu wtedy można by zobaczyć jak będzie się komponować z resztą i ludzie będą mogli coś powiedzieć na ten temat.
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 12:11 am

co do obecnego logo to mozna pousuwac nicki a zamiast nich pod postaciami poprostu jaka to klasa np Force Shielder Warrior itd
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePon Wrz 14, 2009 12:23 pm

W sumie dobry pomysł tylko że Matus który zajmuje się tym forum jakoś się nie udziela.
Narazie mam dużo roboty z magisterką do tego przygotowuje się do obrony więc przez jakiś czas nie będę w stanie znaleźć czasu na dopracowanie forum.
Namawiajcie ludzi aby się rejestrowali.
Powrót do góry Go down
Administrator
Admin



Liczba postów : 7
Join date : 01/09/2009
Age : 33

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePon Wrz 14, 2009 9:20 pm

Podpisy juz dzialaja ;P hmmm co do loga moge poszukac czegos fajnego tylko zebym wiedzial konkretnie z mrokiem tak ale tego jest tysiace niewiem czy to ma byc jakas twarz czy cos innego zobacze to co marei mi wyslal ;D Sorki ze troche olalem ale juz sie biore czekam na propozycje i popieram namawiajmy ludzi do zarejestrowania ;D Pozdro
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzakon.forumpolish.com
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 9:42 am

jako ze to zakon to mozesz szukacj jakichs mrocznych budowli albo czegos na ksztalt zakonu
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 12:20 pm

to logo jest fajne gdyby nie nicki nad głowami.
Przeszkadza mi to co jest po prawej myślę za powinien tam być jakiś obrazek np. herb zakonu albo coś takiego
Myślę ze coś z czachami było by dobre.
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 2:36 pm

Jak się wam podoba nowe logo? Matus znalazł obrazek a ja dałem mu cytat.
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 2:49 pm

nie jest zle ale przytnij troche z bokow zeby nie wychodzilo poza strone
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 3:41 pm

przecież nie wychodzi nie wiem o co ci chodzi.
guziki jeszcze zmienić i strzałki i będzie spoko
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeSro Wrz 16, 2009 9:37 am

mialem zaduz strone przegladarki ustawiona dlatego mi wychodzilo
a druga srawa to ze to logo zaczyna denerwowac z powodu jego wielkosci. Teraz to jescze jest malo czegokolwiek ale jak sie forum rokreci(oile sie rozkreci) tobedzie duzo przewijana strony w dol przez to logo ;d ale to tylko moja osobista opinia ;d
Powrót do góry Go down
GothicPL

GothicPL


Liczba postów : 15
Join date : 17/09/2009
Age : 30
Skąd : Katowice

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimeCzw Wrz 17, 2009 7:16 pm

Dobra Powiem Tak Logo Moze Byc Ale Jak Znajdziecie Fajniejsze Nie Obraze Sie Co To ODwiedzania Form Zalatwie To!!! w Dodatku. . . Ciesze Sie Ze ktos Tu Pisze Ja Nie mialem czasu narazie musialem pare spraw z treningami szkola pozalatwiac teraz sie ciesze ze wreszci emoge grac i jak zawsze bede udzielal si en aforum PAPA Very Happy I'm King king and I Love MrocznyZakon I love you queen
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 12:02 am

mam takie male pytanie da sie jakos wylaczyc powiadominie o odp na posta bo to troche denerwuje jak sie przeglada skrzynke

dobra juz zrobione(moja glupota nie zna granic ;d)
Powrót do góry Go down
Administrator
Admin



Liczba postów : 7
Join date : 01/09/2009
Age : 33

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 9:44 am

Spoko ;D
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzakon.forumpolish.com
Rusota

Rusota


Liczba postów : 7
Join date : 08/09/2009

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 12:30 pm

wow.
w sumie kilka dni nie zaglądałem tu bo i na siłach sie nie czułem. Jeszcze obolały jestem ... w sumie ... podoba mi sie nawet ta czarna postać. szczerze to jest o niebo lepiej niż było.
Powrót do góry Go down
Marei

Marei


Liczba postów : 14
Join date : 01/09/2009
Age : 38
Skąd : Lublin

wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 1:11 pm

Cieszy mnie to że Gothic w końcu się odezwał mam nadzieję że w końcu forum będzie odwiedzane przez większą liczbę klanowiczy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wygląd forum Empty
PisanieTemat: Re: wygląd forum   wygląd forum I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wygląd forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Czy to forum jescze funkcjonuje?
» Prosze Wchodzic Na FORUM!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off-Topic-
Skocz do: