Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapoznanie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Administrator
Admin



Liczba postów : 7
Join date : 01/09/2009
Age : 33

Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitimeSob Wrz 05, 2009 2:52 pm

Witam Mam Na Imie Adrian Mam Prawie (miesiac) 19 lat ;P Chodze do Technikum. Interesuje Sie oczywiscie najbardziej muzyka poniewaz bawie sie jako dj nie az tak profesjonalny zeby na slawnych imprezach grac ale na wynajetych imprezach lub 18 nastki tu sie specjalizuje ;D Ale oczywscie rowniez interesuje sie dziewczynami itd;D Zachecam wszystkich do napisania cos o sobie ;D ;P Pozdrawiam


DarkMatus
Powrót do góry Go down
https://mrocznyzakon.forumpolish.com
Eryk2




Liczba postów : 1
Join date : 18/09/2009

Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Re: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 8:08 pm

Witam nazywam sie Eryk Dorian Pierzgalski mam 16 lat .Chodze do techinkum . Zaintereswoania: muzyka(rock.metal.heavy metal itp.^^), siatka i kosz . Naleze do druzyny siatkarskiej w moim malym miasteczku Łęczyca. To chyba wszystko na moj temat:D
Powrót do góry Go down
lesiu




Liczba postów : 1
Join date : 01/09/2009

Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Re: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitimePią Wrz 18, 2009 8:21 pm

Czesc jestem Marcin Lesniak... Mojej osoby nie musze chyba przedstawiac.. mam 16 latek, chodze do technikum.. gram w cabala ;p mam wi i bl =)) interesuje sie wszystkimi sportami po troche( preferuje gry zesoplowe typu siatka [pilka nozna lub kosz ) co jeszcze mam napisac?? anic juz nie bede pisal na swoj temat =)) POZDRO ;p cheers
Powrót do góry Go down
xAli

xAli


Liczba postów : 32
Join date : 04/09/2009
Age : 36
Skąd : Szczecin

Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Re: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitimeSob Wrz 19, 2009 12:48 am

Jestem Ernest mam 22 lata (kur stary juz jestem)lubie hmm no wlasnie i tu problem bo lubie to co mnie w danej chwili interesuje ale poza tym lubie MtG i denerwowac ludzi ;D nie mam ulubionego zespolu ani gatunku slucham to co wpadnie wucho ale najczesciej punk rock i metal ostatno sporo techno
Powrót do góry Go down
GothicPL

GothicPL


Liczba postów : 15
Join date : 17/09/2009
Age : 30
Skąd : Katowice

Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Re: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 11:47 am

Hmm Tera Od Siebie... Very Happy
Mam Na Imie Michał Mam 16Lat (Katowice)
Chodze Do Klasy 1 Technikum
Moimi Zainteresowaniami Sa Sporty Zespolowe(Trenuje Piłkę Nożną) Slucham Kazdego Rodzaju Muzyki(Co wpadnie w ucho).(papa)Obecnie Mam Wspaniałą Gildie Ktora Rozwija Sie Bardzo Szybko I Za Niedlugo Wskoczy Do Top 20!! lol! king king king king
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapoznanie Empty
PisanieTemat: Re: Zapoznanie   Zapoznanie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapoznanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off-Topic-
Skocz do: